Dragi učenici i roditelji,

dobrodošli na stranicu predmetne nastave. Ovdje možete

• vidjeti što sve radimo tijekom nastavne godine,
  • pronaći najbitnije informacije i obavijesti,
  • istražiti korisne materijale za učenje i ponavljanje,
  • odigrati edukativne igre.

NAGRADNI NATJEČAJ UČENIKA ZAJEDNICE AKTIVNIH GRAĐANA (SKUPINA ZRINSKOLJUPCI)

Autor: Administrator , 18. 12. 2023.

Dragi učenici!

Članovi izvannastavne aktivnosti ZAJEDNICE AKTIVNIH GRAĐANA (skupina Zrinskoljupci) odlučili su u našoj školi urediti Kutak za odmor učenika. Kutak će se nalaziti u hodniku ispred knjižnice. Zrinskoljupci smatraju da je ovaj kutak našoj školi jako potreban kada čekaju izvannastavne aktivnosti ili izborne predmete. Zrinskoljupci planiraju ovaj Kutak opremiti stolicama, stolovima, oglasnim pločama, vrećama za sjedenje, kaučem, knjigama, časopisima, itd.

Potrebna nam je pomoć oko uređenja i planiranja izgleda Kutka i zato pokrećemo NAGRADNI NATJEČAJ!

Svoje ideje i nacrte Kutka za odmor možete osmisliti i nacrtati kao pojedinac, u skupini ili kao cijeli razred. Nacrt je potrebno predati do kraja siječnja 2024.  (obavezno napisati ime i prezime i razred) profesorici Zrinki Dičak, voditeljici Zajednice aktivnih građana.

Stručni žiri (Skupina Zrinskoljupci) pregledat će sve pristigle radove i odabrati najbolji te prema njemu urediti Kutak. Pobjednik dobiva paket slatkiša, ali i pločicu s imenom kao dizajnera Kutka koja će u školi stajati zauvijek!

Imena pobjednika Zrinskoljupci će objaviti na web stranici Škole tijekom veljače 2024.

Želimo vam puno sreće!

Vaši Zrinskoljupci

Osnovna škola Petra Zrinskog Zagreb / Krajiška 9, HR-10000 Zagreb / www.os-pzrinskog-zg.skole.hr / ospz@os-pzrinskog-zg.skole.hr